Nar Fon Yönetim Kurulu Nar Kitle Fonlama Platformu
Profil Resmi
CELAL PARLAK

CELAL PARLAK

1958 Trabzon, Of doğumlu olan Celal Parlak genç yaşlardan itibaren çalışma hayatına başlamış ve ticari faaliyetlerde bulunmuştur. 1980 ile 1985 yılları arasında Libya ve Suudi Arabistan’da inşaat projelerinde görev almış, ardından Türkiye’de kurduğu şirketi ile birçok projenin tamamlanmasını sağlamıştır. Sivil toplum kuruluşlarında önemli görevler üstlenmiş olan Parlak, Ataşehir Trabzonlular Derneği kurucu başkanıdır. Ayrıca, İlim Yayma Cemiyeti üyesi ve Of Hayrat Vakfı mütevelli heyeti üyesidir.

Profil Resmi
ENSAR TAŞTAN

ENSAR TAŞTAN

1996 yılı Gümüşhane doğumlu olan Ensar Taştan, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünden lisans derecesini almıştır. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Hukuku yüksek lisans eğitiminin ardından Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü bünyesinde Sermaye Piyasası ve Borsa bölümünde Yüksek Lisans eğitimine devam etmekte olup halihazırda Karşılaştırmalı Hukukta Paya Dayalı Kitle Fonlaması konusu üzerine tezini yazmaktadır. Kurumsal ve butik hukuk bürolarında avukatlık stajını tamamlamasının ardından Şehir Legal Hukuk Bürosu kurucu ortağı olarak avukatlık kariyerini sürdürmektedir. Ayrıca SPL Düzey 1 lisansına sahiptir.

Profil Resmi
Dr. GÖKHAN ALPEN

Dr. GÖKHAN ALPEN

1987 yılı Sivas, Şarkışla doğumlu olan Gökhan Alpen, Gazi Üniversitesi Ekonometri bölümünden lisans derecesini almıştır. Yüksek Lisans eğitimini Frankfurt ve Londra’da bitirmesinin ardından Doktorasını İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Türkiye’de Albaraka Türk, Türkiye Finans ve Emlak Katılım bankalarında yönetici pozisyonunda görev alan Alpen, Çakmakçı Kıymetli Madenler firmasında Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştır. Nar Fon’un kurucu ortağı ve Genel Müdürü olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. SPL Düzey 3, Türev Araçlar, Kurumsal Yönetim Derecelendirme ve Kredi Derecelendirme Lisanslarına, ayrıca Hazine ve Maliye Bakanlığı Melek Yatırımcı (BKY) sertifikasına sahiptir.