Nar Fon Yatırım Komitesi Nar Kitle Fonlama Platformu
Profil Resmi
Dr. GÖKHAN ALPEN

Dr. GÖKHAN ALPEN

1987 yılı Sivas, Şarkışla doğumlu olan Gökhan Alpen, Gazi Üniversitesi Ekonometri bölümünden lisans derecesini almıştır. Yüksek Lisans eğitimini Frankfurt ve Londra’da bitirmesinin ardından Doktorasını İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Türkiye’de Albaraka Türk, Türkiye Finans ve Emlak Katılım bankalarında yönetici pozisyonunda görev alan Alpen, Çakmakçı Kıymetli Madenler firmasında Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştır. Nar Fon’un kurucu ortağı ve Genel Müdürü olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. SPL Düzey 3, Türev Araçlar, Kurumsal Yönetim Derecelendirme ve Kredi Derecelendirme Lisanslarına, ayrıca Hazine ve Maliye Bakanlığı Melek Yatırımcı (BKY) sertifikasına sahiptir.

Profil Resmi
MEHMET KOCA

MEHMET KOCA

1965 yılı Afyonkarahisar, Bolvadin doğumlu olan Mehmet Koca, İTÜ Sakarya Müh. Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden lisans derecesini almıştır. Çalışma hayatının ilk dönemlerinde Ülker, Albaraka Türk gibi firmalarda görev alan Koca birçok şirketin kurucu ortaklığını üstlenmiştir. 2003 yılında Genel Müdür Yardımcılığı görevi ile başladığı Gübretaş’ta uzun yıllar Genel Müdürlük görevini icra etmiştir. Nesmal Holding ve Anadolu Birlik Holding (Konya Şeker, Torku) firmalarında Genel Müdürlük görevlerinin ardından Kervan Gıda gibi birçok firmada bağımsız yönetim kurulu üyeliğini sürdürmektedir. Çok sayıda sivil toplum kuruluşunda görev alan Koca, halen Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı ve Karz-ı Hasen Vakfı kurucu başkanlığı görevlerine devam etmektedir.

Profil Resmi
Dr. MELİH TURAN

Dr. MELİH TURAN

Lisans eğitimini finansal teknoloji dalında Bilkent Üniversitesi Muhasebe Bilgi Sistemleri bölümünde tamamladı. Bir yıl Fransa Burgundy İşletme Okulunda eğitim gördü. Yüksek lisans ve doktora eğitimini Marmara Üniversitesi Ortadoğu ve İslam Ülkeleri Araştırmaları Enstitüsü, Ortadoğu Ekonomi Politiği alanında yaptı. Albaraka Türk’te İş Geliştirme ve İnovasyon, Albaraka Garaj gibi alanlarda çalıştıktan sonra Almanya’da Insha dijital bankacılık projesinde yer aldı. Kuveyt Türk’ün teknoloji iştiraki olan Architecht’te ürün yöneticisi olarak çalıştı. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisinde Finansal Teknolojiler Müdürü olarak Türkiye’nin ilk “Milli Fintek Stratejisi” ve “Türkiye Fintek Rehberi” gibi önemli projeleri yönetti. Hali hazırda Macellan’da strateji ve yatırımdan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Profil Resmi
N. ALPER ESEN

N. ALPER ESEN

1967 yılı Erzincan doğumlu olan N. Alper Esen, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden lisans derecesini almıştır. Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İş Hukuku Yüksek Lisans programından mezun olmuştur. Çalışma hayatına elektronik sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde başlayan Esen 1996-2003 yılları arasında ev tekstili üretimi yapan bir şirket kurmuş ve yönetmiştir. Girişimcilik serüvenini uluslararası seviyede hizmet veren kendi danışmanlık şirketinde sürdüren Esen, bu alanda halen strateji ve politik iletişim danışmanlıkları yapmaya devam etmektedir. MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeliği ve yurt dışı teşkilat başkanlığı, Yunus Emre Enstitüsü Japonya kurucu Mütevelli Heyeti üyeliği gibi birçok sivil toplum faaliyetinde bulunmuştur.